فلومتر گردابی (ورتکس) اندرس هاوزر مدل 70W

1 ماه قبل در تهران ، تهران
کد آگهی : 10622
    استانتهران
    شهرتهران

دبی سنج گردابی کاربردهای زیادی از آب تا گاز دارند اما یکی از رایج ترین آنها برای اندازه گیری جریان بخار است. اگرچه ترانسمیتر فشار چند متغیره هنوز محبوب ترین گزینه هستند ، اما برخی از فلومتر های جدید گردابی دارای ویژگی های پیشرفته ای هستند که آنها را برای برنامه های خاص جذاب تر می کند.

دبی سنج گردابی تحت اصل با گرداب فعالیت می کنند ، جایی که گردابهای نوسان کننده وقتی رخ می دهند که مایعات مانند جریان آب از بدن بلوف خارج می شوند. در نزولی ، آنها محدودیت های غیرقابل انکاری خاصی دارند ، مانند افت فشار و نیاز به نصب. در روند صعودی ، از انعطاف پذیری ، دقت و مزایایی مانند اندازه گیری کیفیت بخار برخوردار می شوید.

تمام فلومتر گردابی دارای مانع هستند به نام بدنه بلوف در مقابل سنسور اندازه گیری. هنگامی که جریان از طریق لوله عبور می کند ، بدن بلوف باعث ایجاد لبه هایی در گرداب می شود.

فرکانس در هر طرف بدنه بلوف با سرعت جریان و جریان حجم متناسب است. با این وجود ، برای تولید این فرکانسها به حداقل تعداد رینولدز نیاز است.از دبی سنج گردابی برای اندازه گیری سرعت جریان گازها و مایعات در خطوط لوله کامل استفاده می شود. کنتورهای گردابی تغییرات فشار را به سیگنالهای الکتریکی تشخیص داده و تبدیل می کنند. هنگامی که یک نوار ریخته گری چرخنده های کارمان ایجاد می کند ، فشارها ایجاد می شوند. هنگامی که یک نوار ریخته گری در مایعات قرار می گیرد ، گردابهای کارمان در طرف پایین دست تولید می شوند. فرکانس گرداب متناسب با سرعت جریان است و مطابق با طیف خاصی از اعداد رینولدز است
021-86122529
021-86031607
021-86031736
021-88746664
021-88746663

سایت "بازدیدروز" هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
سعی کنید معاملات خود را بصورت حضوری انجام دهید.
همچنین با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

  •  تهران تهران 

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه