فلومتر مغناطیسی اندرس هاوزر PROMAG 53W

4 هفته قبل در تهران ، تهران
کد آگهی : 10658
    استانتهران
    شهرتهران

فلومتر مغناطیسی اندرس هاوزر Promag 53W ، که به آن ها فلومتر الکترو مغناطیسی نیز می گویند ، کنتورهای حجمی هستند که هیچ قسمت متحرکی ندارند و این امر باعث کاهش نیاز به تعمیر و نگهداری و یا جایگزینی می شود. دقت در طیف وسیعی از جریان می تواند به اندازه 0.5 ± rate از سرعت جریان یا بهتر باشد.

آنها دارای یک طراحی بدون انسداد هستند که مانع جریان می شوند و با الکترودهای تعبیه شده در طرف های مخالف لوله جریان یا سنسور برای برداشت سیگنال کار می کنند. این قیمت فلومتر صنعتی در بسیاری از برنامه های کاربردی و پردازش بسیار خوب عمل می کنند و برای اندازه گیری مایعات رسانا مانند آب یا دوغاب به متر انتخاب تبدیل شده اند.

فلومتر مغناطیسی چگونه کار می کند؟
کلیه فلومتر مغناطیسی برای اندازه گیری سرعت مایع بر اساس قانون القائی الکترومغناطیسی فارادی فعالیت می کنند. در اصل کار آمده است که یک هادی که از طریق میدان مغناطیسی در حال حرکت است ، یک سیگنال الکتریکی را در داخل هادی تولید می کند ، که به طور مستقیم با سرعت آب در حال حرکت از طریق میدان متناسب است. در اصل ، هنگامی که سیال از طریق میدان مغناطیسی جریان می یابد ، ذرات رسانا در سیال تغییر ولتاژ در سراسر میدان مغناطیسی ایجاد می کنند. این تغییر برای اندازه گیری و محاسبه سرعت جریان آب از طریق لوله استفاده می شود.

فلومتر مغناطیسی اندرس هاوزر Promag 53W یک سنسور تخصصی برای کلیه برنامه های کاربردی در صنعت آب است. همراه با ترانسمیتر اثبات شده Promag 50 با دکمه های فشار ، Promag 50W اندازه گیری مایعات بسیار دقیق برای طیف گسترده ای از برنامه های استاندارد را ارائه می دهد. Promag 50W به صورت جمع و جور یا از راه دور قابل دسترسی است
021-86122529
021-86031607
021-86031736
021-88746664
021-88746663

سایت "بازدیدروز" هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
سعی کنید معاملات خود را بصورت حضوری انجام دهید.
همچنین با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

  •  تهران تهران 

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه