فلومتر توربینی در سیستم های پروانه ای

2 ماه قبل در تهران ، تهران
کد آگهی : 10500
    استانتهران
    شهرتهران

فلومتر توربینی تجهیزی است که با یک روتور سرعت مایع یا گاز عبوری را اندازه گیری می کند.فلومتر توربینی یک سری پره دوار و چرخان دارند که با نیرویی که سیال به انها وارد می کند،می چرخند.این فلومتر ها در راهکارهای متفاوت از سیتم ملخ و پروانه کار می کنند.

در سیستم های پروانه ای ،پروانه جریالن سیال را ایجاد می کند،در حالی که در این مورد جریان سیال ملخ را می چرخاند.از انجا که این نوع دبی سنج باعث حرکت و جریان سیال نمی شود ،توربین خوانده می شود.

سرعت چرخشی توربین متناسب با سرعت متوسط سیال است.از روش های متعددی برای انتقال اطلاعات مربوط به چرخشی استفاده می شود.روایش های رایج استفاده از تجهیزات الکتریکی است که در ان ،توسط پیک اب مغناطیسی یا سوئیچ پروکسیمیتی القایی چرخشی تیغه ها،اشکار می شود.با عبور نور تیغه های روتور از مقابل سیم پیچ،شار مغناطیسی تغییر کرده و یک پالس تولید می شود.نرخ پالس مستقیما متناسب با نرخ دبی است.

از انجایی که چرخ توربین به وسیله تجهیزات غیر تماسی اندازه گیری می شود،نیاز به نقاط انشعابی و نمونه برداری روی لوله نیست.بنابراین فشار سیال ایجاد مشکل نمی کند و در حقیقت ،فشار هایی تا ۹۳۰۰ پی اس ای بدون هیچ مشکلی قابل اعمال است.

محدودیت دمایی فقط مربوط به محدودیت دمایی مواد مصرفی سازنده است.کارایی این فلومتر ممکن است تحت تاثیر حرکت چرخشی و شکل غیر همگن سرعت سیال قرار بگیرد.این شکل جریان می تواند به وسیله شیرها،پمپ ها اتصالات و برامدگی های ناشی از جوش ها ایجاد شود. برای کاهش تاثیر این جریان ها باید اصلاح کننده و ارام کننده جریان استفاده کرد.

برای ارام کردن جریان،نیاز به طول مناسبی از لوله مستقیم یا ترکیب لوله و المان ارام کننده در بالا دست ابزار دقیق است.
021-86122529
021-86031607
021-86031736
021-88746664
021-88746663

43 بازدید کل ، 1 امروز

سایت "بازدیدروز" هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
سعی کنید معاملات خود را بصورت حضوری انجام دهید.
همچنین با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

  •  تهران تهران 

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه