فلومتر التراسونیک میکرونیکس ULTRAFLO 2000

2 هفته قبل در تهران ، تهران
کد آگهی : 10161
    استانتهران
    شهرتهران

جریان سنج التراسونیک یک جریان سنج استنباطی است که از فناوری اولتراسونیک برای اندازه گیری سرعت یک مایع صوتی رسانا که از طریق آن حرکت می کند ، استفاده می کند. دو نوع فن آوری جریان سنج اولتراسونیک وجود دارد: تغییر داپلر و زمان ترانزیت

زمان ترانزیت ، اختلاف زمان بین سیگنالهای ارسال شده به بالادست و پایین دست را اندازه گیری می کند. دیفرانسیل به طور مستقیم با سرعت آب متناسب است. جریان سنج ترانزیتی به بهترین وجه برای اندازه گیری جریان مایعات تمیز استفاده می شوند و در نتیجه محبوب ترین نوع جریان سنج ، زمان دبی سنج فرا صوت هستند. تغییر داپلر اختلاف فرکانس موج صوتی منعکس شده در حباب های گاز یا ذرات موجود در جریان را اندازه گیری می کند و برای مایعات هوادهی یا کثیف مناسب است.

هنگامی که تماس با مایع اندازه گیری شده امکان پذیر نیست ، بهترین فلومتر قبرای اندازه گیری جریان سیال فلومتر التراسونیک هستند.

با استفاده از این فناوری ، امواج مافوق صوت از بالا و پایین دست از طریق دیواره لوله و مایع در لوله جریان می یابد. با اندازه گیری اختلاف زمان رفت و برگشت و دانستن اندازه لوله و سرعت جریان را تعیین می کند.

دبی سنج فرا صوت زمان انتقال از دو مبدل استفاده می کنند که به خارج از لوله سوار می شوند و به عنوان ترانسمیتر و گیرنده اولتراسونیک عمل می کنند. کنتورهای جریان با انتقال و دریافت متناوب فرکانس انرژی صوتی بین دو مبدل کار می کنند.
021-86122529
021-86031607
021-86031736
021-88746664
021-88746663

سایت "بازدیدروز" هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
سعی کنید معاملات خود را بصورت حضوری انجام دهید.
همچنین با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

  •  تهران تهران 

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه