فروش انواع آسانسور و پله برقی

3 ماه قبل در تهران ، تهران
کد آگهی : 4855
    استانتهران
    شهرتهران

شرکت آکسون فراز صنعت ، یکی از پیشگامان در صنعت آسانسور و پله برقی می باشد که در سال 1387 تأسیس شده است. هدف ما ارائه بهترین حمل و نقل People Flow تهیه و ارائه راه حل هایی است که به مردم امکان می دهد یکنواخت ، ایمن ، راحت و بدون انتظار در ساختمان ها حرکت کنند. در یک محیط شهری به طور فزاینده ای ما با ارائه آسانسورهای پیشرو در این صنعت ، و راه حل های نوآورانه برای نوسازی و نگهداری ، ما متعهد شده ایم تا نیازهای مشتریان خود را در بخش های مختلف برای دهه های گذشته درک کنیم.
مشتریان ما یک انتخاب را دارند و نحوه عملکرد ما مشخص می کند که آیا آنها ما را انتخاب می کنند یا خیر. شرکت اکسون برای رشد مستمر تلاش می کند تا جایگاه رهبری ما را در ایران و بازارهای بین المللی تقویت کند. ما به طور مداوم بهره وری دارایی ها ، منابع و هر کاری که انجام می دهیم را بهبود می بخشیم.
مشتریان ما : سازندگان ، صاحبان ساختمانها ، مدیران تاسیسات و توسعه دهندگان در بخش خصوصی و همچنین در بخش دولتی. علاوه بر این ، معماران ، مسئولان و مشاوران طرف اصلی در تصمیم گیری در مورد آسانسور و پله برقی هستند که ما به دلیل داشتن جایگاه ویژه در بازار ، ارتباط نزدیکی با آنها داریم.
ما بازار را با توجه نوع کاربری ساختمان ها تقسیم بندی کرده ایم. ساختمانهای مسکونی ، هتلها ، ساختمانهای اداری و خرده فروشی ها ، زیرساختها و ساختمانهای پزشکی . ما همچنین در ساختمانهای ویژه مانند مراکز تفریحی و آموزشی ، مراکز صنعتی و وانبارها خدمت رسانی می کنیم.
ما در شرکت آکـــــــــــــــــسون به مشتریان خود گوش می دهیم و به نیازهای آنها پاسخ می دهیم و ما متعهد به تعالی در رضایت مشتری هستیم.
ما به مشتریان در سراسر ایران خدمت رسانی می کنیم ، که اکثر آنها مشتری های سرویس و نگهداری هستند. مشتریان تعمیر و نگهداری ما از شرکت های مدیریت تأسیسات کوچک که در یک ساختمان واحد مشغول به خدمت هستند تا زنجیره های بزرگ خرده فروشی و هتل ها هستند.

شبکه های اجتماعی آگهی دهنده
140 بازدید کل ، 2 امروز

سایت "بازدیدروز" هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
سعی کنید معاملات خود را بصورت حضوری انجام دهید.
همچنین با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

  •  تهران تهران 

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه